Şirinevler Tercüme olarak, müşterilerine duyduğu büyük sorumluluğundan dolayı ,Tercüme edilecek her kelimesinin bile kalite olarak anlamı eksiksiz, aslına uygun, içeriği kusursuz, dikkatli ve titizlikle En kısa teslim süresi belirleyerek, taahhüt edilen sürede mümkün olan en düşük fiyatı sağlayarak hizmeti yerine getirmek temel bir prensib olarak ilke edinmektedir.

Müşteri memnuniyetinde amacımız müşteri talepleri doğrultusunda kurumumuzun yönlendirilmesi, desteklenmesi ve müşteri beklentilerini karşılayarak tam olarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Müşteri memnuniyeti ölçümleri neticesinde tatmin oranının yüksek bulunması, en önemli ilkelerimizden biridir.

Sizlerin memnuniyeti ile büyüyeceğimizin bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz....
Şirinevler Tercümeyi, tercüme büronuz olarak görmenizin bize büyük mutluluk vereceğini belirtmek isteriz .
Yaptıracağınız çeviri işlerini posta, kurye, kargo, elektronik posta ve faks gibi bir çok iletişim kanalından bize ulaştırıp ayni şekildede alabilirsiniz .

Çeviri, iki ayrı kültür arasında, başka bir deyişle uluslararası iletişim sağlayan bir uzmanlık alanıdır. Bizlerde bu iki farklı kültür arasındaki bağın en iyi şekilde kurmamızı ve sizlere en kaliteli hizmetin verilmesi için büyük bir hazla çalışmaktayız. En son teknoloji ürünü, tam donanımlı bilgisayarları ve Bünyesinde bulunan her dilden uzman ve deneyimli çevirmen kadrosu ile müşterilerine en hızlı, en
güvenilir ve en ekonomik çeviri hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Belgeleriniz işinin ehli, konusunda uzman ekibimiz tarafından çevrilmektedir, bu sayede belgeleriniz noter veya konsolosluklardan geri dönmez ve gereksiz zaman ve para kayıpları yaşamazsınız .

Şirinevler Tercüme, kuruluşundan itibaren profesyonel kadrosu,Her dilde konusunda yüksek öğrenim görmüş tercümanlarıyla, yüksek kaliteli, çağdaş, titiz ve kusursuz şekilde, rekabetçi fiyatlarla ve en son teknelojiyi kullanmakla müşterilerini memnun etmesiyle iş dünyasında en büyük referans olmuş ve olacaktır.